Аудит екологічного стану підприємства

Екологічний аудит необхідно здійснювати для того, щоб перевірити відповідність виробничих процесів підприємства вимогам екологічного законодавства.

Мета такої перевірки: встановити, чи є виробництво потенційно небезпечним для навколишнього середовища, здійснює шкідливі викиди, сприяє забрудненню і т.д.

Компанія «100 Сервіс» провадить незалежну оцінку з питання дотримання вимог природоохоронних нормативів, і є організацією на надання такого роду послуг. Ми швидко і якісно проведемо екологічний аудит підприємства, виявимо всі можливі проблеми і нюанси, пов’язані з промисловою діяльністю, і проконсультуємо Вас про подальші дії для того щоб забезпечити безпеку Вашого бізнесу.

Як зрозуміти, що Вам потрібна така перевірка

Провести таку перевірку необхідно в двох випадках:

  1. Якщо Ви самі ініціюєте бажання зробити незалежну оцінку;
  2. Якщо Ви отримали припис від контролюючих органів про необхідність аудиту.

Якщо Ви усвідомлюєте ризики і розумієте, що на Вашому підприємстві можуть виникнути проблеми екологічного характеру, ми рекомендуємо не чекати чергової перевірки, а звернутися до нас вже зараз.

Переваги проведення процедури

Замовивши дану послугу, Ви:

  • Економте кошти, вкладаючи їх в забезпечення безпечних умов праці, а не оплачуючи штрафи, отримані від держорганів вже в результаті перевірки;
  • Чи отримуєте повне розуміння поточного впливу Вашої діяльності на навколишнє середовище і можливість проведення якісного моніторингу екологічних аспектів і їх підтримки на Вашому виробництві.
Чому потрібно вибрати «100 Сервіс»

Наша компанія керується такими принципами в роботі:

  • конфіденційність;
  • Об’єктивність;
  • Чесність;
  • Відкритість;
  • Відповідальність.

Ми надаємо достовірні і повноцінні дані про поточний вплив виробництва на навколишнє середовище.

Ми діємо відповідно до закону «Про екологічний аудит», який встановлює правила проведення даної процедури в Україні. Ви можете розраховувати на отримання професійних послуг від наших фахівців, які в результаті перевірки дадуть Вам повне розуміння можливих ризиків і небезпек, пов’язаних з Вашим виробництвом. Не відкладайте це важливе питання на потім. Телефонуйте вже зараз і ми проконсультуємо Вас по решті питань.

Безкоштовний (за умови підписання Договору про подальшу співпрацю). Від 500 грн (без подальшої співпраці).

Якщо Вашій компанії потрібно підвищити інвестиційну привабливість підприємства, вийти на міжнародний рівень, у випадку виконання Припису, під час сертифікації підприємства на відповідність стандарту ISO14001.