Аудит охорони праці

Аудит з охорони праці на підприємстві проводиться для того щоб оцінити наскільки на Вашому підприємстві виконуються вимоги закону України «Про охорону праці».

Аудит охорони праці здійснюється для того, щоб в разі перевірки або виникнення конфлікту з персоналом Ви (власник бізнесу) були захищені і не понесли фінансові витрати в результаті вирішення цієї ситуації.

Таким чином, перевірка допоможе Вам бути підготовленим до будь-якої ситуації, яка несе ризики для Вашої діяльності, а також запобігти їм.

Для чого необхідний аудит охорони праці

Аудит системи охорони праці має ряд переваг для Вашого бізнесу:

 • Усунення ризику виникнення ситуацій з травмами і нещасними випадками на виробництві;
 • Виявлення невідповідностей в системі безпеки до перевірки інстанціями;
 • Відсутність фінансової відповідальності за порушення законів про безпеку;
 • Організація ефективної роботи з ризиками на підприємстві;
 • За допомогою аудиту є можливість виявити слабкі місця в системі управління ризиками і почати роботу по усуненню недоліків;
 • Зростання довіри клієнтів, інвесторів і органів влади, а також репутації вашого бізнесу.

Не варто чекати, поки виникне неприємна ситуація, в якій Ви можете втратити кошти, час і власні нерви. Замовте добровільний аудит з охорони праці вже зараз!

Що зробить «100 Сервіс»

Заходи з перевірки умовно діляться на аудит охорони праці (аналіз безпеки робіт, що проводяться, володіння персоналу знаннями про техніку безпеки, виявлення важливих проблем і небезпек на виробництві) і аудит системи управління ОП (має на увазі оцінку компетентності керівної ланки, визначення повноти та достатності документації в сфері охорони праці ).

Ми проведемо аудит охорони праці на підприємстві поетапно з аналізом:

 1. Документообігу – перевірка діючих документів і норм щодо забезпечення охорони праці та безпеки відповідно до законів України. Ми перевіримо внутрішні регламенти, оцінимо їх повноту і достатність, а також оцінимо документи, отримані від різних служб (дозвіл на роботу в умовах підвищеної небезпеки, посвідчення співробітників про те, що вони пройшли навчання з безпеки, медогляди і т.д.);
 2. Виробничого обладнання – аналіз технічного стану і безпеки машин, обладнання, механізмів, прилеглої території. Ми оцінюємо як саме обладнання, так і наявність оглядів, своєчасність оглядів і перевірок;
 3. Виробничого процесу – аналіз безпеки робочого процесу, відповідність дій, виконуваних співробітниками, вимогам охорони праці;
 4. Кваліфікованості штату – оцінка рівня і обсягу знань персоналу з усіх питань пожежної та електробезпеки;
 5. Кваліфікованості персоналу, що управляє – перевірка рівня знань та практичних навичок керівників. Оцінимо, наскільки вони вміють використовувати інструменти управління ризиками на підприємстві, чи знайомі з відповідальністю, яку несуть, чи дотримуються виконання процедур з охорони праці в компанії.
Що Вам робити після аудиту охорони праці

В результаті ви отримаєте детальний звіт із зазначенням невідповідностей та рекомендаціями щодо їх усунення. Програма аудиту з охорони праці здійснюється висококваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід в роботі з системами управління в різних сферах діяльності. Ви можете бути впевнені в компетентності і достовірності отриманої інформації! Проведіть аудит один раз, і більше не переймайтеся тим, що раптово наскочить перевірка.

Це виїзд нашого спеціаліста на підприємство для оцінки стану охорони праці, наявності можливих ризиків та ознайомлення з наявністю документації. Після аудиту експертом формується детальний перелік необхідних робіт (рекомендації) з охорони праці.

Аудит підприємства безкоштовний за умови підписання Договору про подальшу співпрацю) та від 500 грн без подальшої співпраці.