Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу

Якщо Ви здійснюєте потенційно небезпечне для навколишнього середовища виробництво, Вам необхідно мати дозвіл на викиди в атмосферу. Це прописано Законом України «Про охорону атмосферного повітря». Згідно з ним, тільки з дозволу вищестоящих інстанцій можна здійснювати діяльність, в результаті якої відбувається забруднення повітря.

Дозвіл являє собою документ, який фіксує право Вашої установи використовувати в роботі об’єкти і технології, в результаті яких в повітря потрапляють токсичні речовини. Він встановлює дозволений рівень забруднень і прописує стандарти, яким повинен відповідати технологічний процес на підприємстві.

Яким підприємствам необхідно отримати дозвіл на викиди в атмосферу

Виділяють три групи підприємств, яким необхідно отримати даний документ. Залежно від того, є у Вашій організації виробництво та технологічне обладнання, і чи потрібно застосовувати екологічно безпечні методи роботи, Ваша компанія буде віднесена до однієї з груп. Термін дії дозволу в кожній групі різний.

Компанія «100 Сервіс» надає послугу з отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Ми консолідуємо всю необхідну інформацію, пов’язану з Вашої сферою діяльності, взаємодіємо з різними інстанціями, і в результаті звільняємо Вас від необхідності відриватися від виробництва і занурюватися в бюрократичну рутину.

Що включає в себе послуга від «100 Сервіс»

Ми проведемо наступні види робіт:

  • Інвентаризація джерел викидів в атмосферу;
  • Формування звітності з зазначенням усіх джерел і обсягів викидів;
  • Складання документів, які обгрунтовують необхідність такої діяльності;
  • Контроль за дотриманням норм допустимої кількості викидів;
  • Формування пропозицій щодо мінімізації забруднення навколишнього середовища;
  • Передача пакету документів в необхідну інстанцію для отримання дозволу;
  • Постановка і зняття з держобліку підприємств, яким необхідна в сфері охорони навколишнього середовища.
Чому необхідно звернутися до нас для отримання дозволу на викиди в атмосферу

Залежно від того, до якої групи віднесено Ваше підприємство, необхідно звернутися в кілька різних інстанцій, що тягне за собою втрату Вашого часу, яке Ви могли витратити на ведення бізнесу. Тому ми пропонуємо делегувати питання отримання дозволу на викиди сертифікованої компанії, яка має багаторічний досвід у вирішенні подібних питань.

Наші основні переваги:

  • Кваліфіковані фахівці з великим стажем роботи;
  • Багаторічний досвід роботи в різних сферах виробничої діяльності;
  • Робота точно в термін;
  • Консультування клієнта з усіх виникаючих питань;
  • Доступність – у нас завжди є в наявності вільні фахівці, готові працювати з Вами.

Довірте отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин нам. Уже зараз залиште заявку, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, і Вас проконсультують з усіх питань.

Ціна формується в залежності від кількості джерел забруднення.

Так, ми займаємось постановкою і при потребі зняттям з державного обліку підприємства в галузі охорони атмосферного повітря.