Організація навчання з охорони праці

Навчання з охорони праці – обов’язковий захід для тих роботодавців, які турбуються про безпеку свого виробництва. Згідно із законодавством, керівник зобов’язаний забезпечити такі умови роботи для персоналу, в яких буде комфортно здійснювати професійну діяльність, а також пройти навчання спеціалізованим курсам з охорони праці.

Якщо у Вашому штаті менше 50 співробітників, Вам немає необхідності виділяти окрему службу ОП. Але дуже важливо провести навчання з охорони праці співробітників і керівного персоналу.

Які програми пропонує «100 Сервіс»

Навчання охорони праці проходить декількома курсами:

  • Загальний курс з питань ОП;
  • Загальний курс з питань пожежної безпеки;
  • Навчання на групу електробезпеки;
  • Навчання осіб відповідальних за організацію робіт підвищеної безпеки;
  • та інше.

Знання практичної бази та багаторічний досвід роблять наші курси якісними, які можуть застосовуватися і відповідають вимогам законодавства України.

Кому необхідно пройти курси з охорони праці

Тематика має на увазі отримання знань усіма рівнями персоналу:

  • Керівників;
  • Відповідальних за типами робіт;
  • Спеціалістів в області охорони праці;
  • Уповноважених працівниками, з питань охорони праці.

 Для того щоб забезпечити ефективну і безпечну роботу на виробництві, ми рекомендуємо проходження необхідного курсу. Відповідно до законів, керівний персонал повинен мати посвідчення про те, що навчався в навчальному центрі з охорони праці. Фахівці «100 Сервіс» мають кваліфікацію на видачу таких документів і проведення курсів.

Особливості нашого навчального центру з охорони праці

Керівник компанії самостійно вибирає, в якому напрямку пройти навчання з охорони праці. Ми гарантуємо Вам проходження з мінімальними часовими і фінансовими витратами.

Ми завжди йдемо на зустріч і підбираємо зручний для Вас графік. Курси можливо пройти як в денний, так і в вечірній час. Є можливість віддалено навчатися (онлайн), що мінімізує можливість відриву від професійної діяльності.

Наш центр навчання з охорони праці діє згідно із законодавством, тому Ви можете бути впевнені, що в результаті навчання отримаєте всі необхідні знання з питання охорони праці, яких буде достатньо для організації безпечної діяльності з мінімальними ризиками.

Також є можливість пройти індивідуальне навчання. З усіх питань ми з радістю проконсультуємо Вас. Телефонуйте!

Як проходить навчання з охорони праці

Ми розробили посібники, які зручні для сприйняття, максимально інформативні та містять повні необхідні для Вас дані. Вони були створені із застосуванням сучасних методик засвоєння інформації, щоб це було максимально зручно для всіх.

Вся інформація логічна і структурована. Вона має цікаву і наочну форму подачі, включає в себе відео-та фотоматеріали, інфографіку. У короткі терміни Ви отримаєте масу корисних і практично застосовних даних.

Навчання інженерів

Ми проводимо навчання з охорони праці не тільки керівників і фахівців, а й інженерів у сфері охорони праці.

Навчання з охорони праці є обов’язковим для керівника підприємства, відповідального за охорону праці на підприємстві, уповноваженого найманими працівниками з питань охорони праці від трудового колективу, всі інші залежать від структури підприємства.