Організація навчання з пожежної безпеки

Компанія «100 Сервіс» організовує навчання з пожежної безпеки всіх посадових осіб підприємства. Знання пожежно-технічних основ, порядку дій у разі спалаху забезпечать належний рівень безпеки в компанії.

У нашому штаті – висококваліфіковані співробітники з великим стажем, тому Ви можете сміливо довіритися нашому досвіду. Ми поділимося своїми знаннями з Вами і Вашими співробітниками.

Мета навчання в «100 Сервіс»

Основні цілі навчання з пожежної безпеки на підприємстві:

  • Забезпечення швидкого реагування і прийняття вірних рішень в разі загоряння;
  • Порядок дій при виникненні пожежі
  • Отримання знань з правил користування первинними засобами пожежогасіння;
  • Надання першої допомоги потерпілим при пожежі;
  • Організація протипожежного режиму під час пожежі.
Хто повинен проходити навчання пожежній безпеці

Згідно із законодавством, кожні три роки керівники підприємств мають проходити навчання по пожтехмінімум, а також особи, відповідальні за пожежну безпеку на підприємстві та члени постійно діючої комісії для прийняття заліків з пожежної безпеки.

Який документ отримають співробітники після проходження навчання

За підсумком проходження навчання всі учасники отримують посвідчення державного зразка. Воно говорить про те, що Ви отримали всі необхідні знання для мінімізації ризиків виникнення пожежі, а також протипожежного режиму в Вашої організації.

Своєчасне навчання заходам безпеки сприяє більш спокійному і впевненому ведення бізнесу, зосередженості на ньому. Не потрібно переживати про те, що щось у вашій компанії не передбачено або недостатньо налаштоване. Телефонуйте нам прямо зараз і ми проконсультуємо Вас з усіх питань, пов’язаних з навчанням ПБ.

Навчання з пожежної безпеки є обов’язковим для керівника підприємства, відповідального за пожежну безпеку на підприємстві, всі інші залежать від структури підприємства.