Розробка екологічної документації

Розробка екологічної документації – важливий пункт в системі управління ризиками на підприємстві. Відповідно до законів України, всі суб’єкти, які здійснюють виробництво, повинні дотримуватися правил екологічної безпеки. Для цього організації необхідно мати весь пакет документів, які дозволяють проведення її видів діяльності.

Якщо організація здійснює господарську діяльність, не маючи відповідних документацій, вона обкладається штрафом, який тягне за собою ризик припинення роботи підприємства.

Для того щоб цього не сталося, ми рекомендуємо Вам вже зараз звернутися в компанію «100 Сервіс» для оформлення екологічної документації. Ми маємо багаторічний досвід роботи в даній сфері, тому гарантуємо надання якісної послуги, в результаті якої Ви отримаєте всю оформлену документацію з питань ЕБ, яку необхідно мати на підприємстві.

Які документи ми розробляємо

В рамках цього завдання ми виконуємо наступні роботи:

  • Створення та внесення змін до проектної документації, а також збір даних для того, щоб отримати необхідні дозвільні документи на ведення бізнесу (всілякі декларації, дозволу на розміщення відходів, здійснення шкідливих викидів в атмосферу, спеціальне водокористування та т.д.);
  • Створення проекту з оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС), який описує всі типи впливу суб’єкта бізнесу на екологію;
  • Допомога в розробці екологічних звітів, журналів обліку викидів, появи і утилізації відходів, розрахунок екологічного податку і т.д .;
  • Екологічне обслуговування Вашої компанії нашими фахівцями.

Таким чином, ми закриваємо всі питання, пов’язані з впливом Вашої діяльності на навколишнє середовище, які можуть виникнути у вищих інстанцій при черговій перевірці.

Чому потрібно вибрати «100 Сервіс»

Наші основні переваги:

  • Кваліфіковані фахівці з великим стажем роботи;
  • Багаторічний досвід роботи в різних сферах виробничої діяльності;
  • Робота точно в термін;
  • Консультування клієнта з усіх виникаючих питань;
  • Доступність – у нас завжди є в наявності вільні фахівці, готові працювати з Вами.

Ми також заощадимо Ваші кошти, адже у Вас не буде необхідності утримувати в штаті людини, який би вів питання екологічної безпеки.

Ми виконаємо розробку екологічної документації підприємства відповідно до прийнятих стандартів, законами і методиками. Наша послуга покриє всі Ваші потреби у веденні документів, що забезпечують Вам законну і безпечну діяльність. Компанія «100 Сервіс» гарантує індивідуальний підхід до задачі, сумлінне та відповідальне виконання взятих зобов’язань. Телефонуйте нам вже зараз і отримаєте повну консультацію по Всім питань.

Ціна формується в залежить від обсягу робіт, виду діяльності, кількості джерел викидів та наявної документації на підприємстві.

ОВНС необхідно проводити для отримання Дозволу на викиди в атмосферу, Дозволу на водокористування, впровадження НАССР.