Розробка плану евакуації

Розробка плану евакуації на підприємстві – дуже важливий пункт дотримання вимог пожежної безпеки. Він являє собою документ із зазначенням усіх евакуаційних виходів і шляхів, за якими необхідно рухатися в разі загоряння. Також він прописує знаки і покажчики, які потрібно розмістити по ходу руху, щоб в разі паніки всі співробітники змогли правильно зреагувати і швидко покинути будівлю.

Схему, згідно із законодавством, необхідно розробляти, якщо в приміщенні на одному поверсі одночасно працює понад 25 осіб. Вона повинна бути правильно оформлена і розташовуватися на видному місці.

Довірте проведення цих робіт компанії «100 Сервіс». Ми маємо багаторічний досвід і складемо схему виходячи з особливостей вашого приміщення, в якому знаходиться організація.

Що необхідно для проектування планів евакуації

Робота складається з кількох етапів:

 1. Промальовування схеми на комп’ютері з розміщенням на ньому міток і позначень по ГОСТ;
 2. Затвердження макета замовником;
 3. Виготовлення плану евакуації.

Для розробки плану евакуації при пожежі нам будуть потрібні наступні документи:

 • Розташування основних і запасних виходів, пожежних сходів;
 • Нумерація або словесне назва всіх приміщень;
 • Розташування телефонів для екстреного зв’язку;
 • Місця розміщення електрощитових, вогнегасників, пожежних кранів і щитів;
 • Розташування медичних аптечок.

З урахуванням отриманої інформації буде проведена розробка схеми евакуації при пожежі з дотриманням ГОСТу для Вашої організації. Після її узгодження з територіальним підрозділом Державної протипожежної служби схема буде розміщена в будівлі Вашої компанії.

Як повинен виглядати план евакуації

Схема складається з графічної і текстової складових. На графічної частини зображують:

 • Шлях руху під час пожежі;
 • Евакуаційні виходи і зони з розміщенням коштів для порятунку;
 • Розміщення сходів;
 • Місця розташування плану евакуації на об’єкті;
 • Місця розташування протипожежних засобів.

Текстова частина оформляється у вигляді пам’ятки і прописує правила поведінки співробітників у випадку загоряння, порядок дій, якого необхідно дотримуватися.

За правилами раз на півроку необхідно проводити навчальну евакуацію для відпрацювання дій співробітниками під час виникнення пожежі.

Чому необхідно вибрати «100 Сервіс»

Наша компанія виконає розробку і виготовлення планів евакуації, враховуючи всі особливості будівлі, сфери діяльності, наявного обладнання. Наші фахівці мають великий досвід у формуванні таких схем, правил поведінки персоналу, тому швидко і в строк виконають роботи будь-якої складності. Замовити послугу Ви можете вже зараз на нашому сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону.

Так, ми розробляємо план евакуації приміщення.

Для розробки плану евакуації потрібен план приміщення із зазначенням на ньому розміщення вогнегасників (гідрантів), системи оповіщення,телефону та схеми відкривання дверей.

Мінімальний термін розробки плану евакуації приміщення від 3 днів.